Nasza Willa

Pensjonat

Willa "Pod Lipami" to miejsce szczególne dla osób pragnących spokojnego, cichego noclegu. Dom znajduje się blisko morza otoczonego najpiękniejszą plażą na Bałtyku. Dzięki znakomitej lokalizacji goście zostawiając auto na parkingu mogą poruszać się pieszo. Ciepła rodzinna atmosfera jaka panuje w naszym domu, pomaga znakomicie wypoczywać. Wysoki standard pokoi, ciekawy wystrój wnętrz, przepyszne śniadania z pachnącym pieczywem, znakomicie poprawią nastrój wszystkim naszym Gościom. Oferując apartamenty i pokoje 1, 2, 3, i 4-osobowe potrafimy zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, natomiast w apartamentach znajdą Państwo wygoodne wanny. We wszystkich sypialniach znajdują się nowe łóżka wraz ze specjalnymi materacami. Telewizja, internet bezprzewodowy, foteliki - to standardowe wyposażenie pokoi. Od strony południowo-zachodniej pokoje mają własne tarasy ze stolikami i krzesłami do relaksu.

Dla chętnych aktywnego wypoczynku mamy ofertę rowerową, ze znakomitymi, ponad stukilometrowymi, trasami. Szczególną uwagę należy zwrócić na nowo oddaną promenadę, która jest najdłuższa w Europie. Walory wyspy można poznawać w nieskończoność, co czyni ją jednym z najbardziej urokliwych miejsc nad Bałtykiem.